Zanimljiva Večer u Opus Areni: Primopredaja Dužnosti RC J. J. Strossmayer

3. srpnja 2024.

U predivnoj atmosferi restorana Opus Arene, članovi RC J. J. Strossmayer okupili su se kako bi obilježili važan događaj – primopredaju klupskih dužnosti. Ovaj svečani događaj uveličali su i naši dragi prijatelji iz RC Osijek, RC Osijek Academia, RC Vinkovci, RC Vukovar, RC Vukovar 1231 te Rotaract Osijek.

Posebna radost večeri bila je prijem nove članice, prijateljice Mirele Karapetrić, koja je srdačno dočekana u naš klub. Dosadašnja predsjednica Božana Matoš održala je inspirativan govor, osvrnuvši se na postignuća i izazove protekle godine.

Novi predsjednik, Mario Deklman, s ponosom je preuzeo dužnosti te simbolički preuzeo predsjednički lanac. Članovi kluba srdačno su mu zaželjeli uspješnu rotarijansku godinu, puni optimizma i entuzijazma za nove projekte i izazove.

Nova uprava kluba, zajedno s predsjednikom, veseli se nastavku rada i zajedničkim uspjesima u nadolazećoj godini.