Primopredaja dužnosti – lipanj 2018.

13. lipnja 2018.

U subotu, 09.06.2018. na seoskom gospodarstvu “Ivica i Marica” u Karancu održana je primopredaja klupskih dužnosti Rotary kluba Osijek Josip Juraj Strossmayer uz drage nam goste, prijatelje iz Rotary kluba Osijek i Rotary kluba Vinkovci.

Dosadašnja predsjednica Jasenka Crnković nakon pozdravnog govora i prigodne prezentacije o uspješnom radu kluba svečano je predala dužnost novom predsjedniku kluba Hrvoju Merkiju.

Ostale dužnosti preuzeli su (ili ostali na istima):
Vjeran Blažek, potpredsjednik
Milan Puvača, predsjednik elect
Nikolina Karpati Duvnjak, tajnik
Aleksandar Erceg, rizničar
Marko Martinović, klub majstor

Po preuzimanju dužnosti, novi predsjednik je s ponosom uručio Jasenki Crnković nagradu Paul Harris za poseban doprinos radu kluba i služenju zajednici u protekloj godini.

Nakon formalnog dijela, druženje je nastavljeno u opuštenijoj atmosferi uz vrhunske slavonske delicije i nezaobilazne tamburaše.