RC J. J. Strossmayer na druženju slavonskih Rotary klubova

11. studenoga 2019.

U organizaciji Rotary kluba Osijek, dana 11. studenog održano je tradicionalno druženje članova Rotary klubova Slavonije. Druženje je bilo upriličeno u Gradskom vrtu u službenim prostorima NK Osijeka kojom prilikom je Uprava kluba nazočnima predstavila projekt izgradnje novog stadiona i nogometnog kampa na Pampasu.

Prezentaciji projekta i druženju prijatelja prisustvovalo je i desetak članova našeg kluba. Osim što smo osobno imali priliku vidjeti projekciju novog gradskog stadiona i upoznati se s planovima NK Osijeka u budućem razdoblju, bila je ovo prilika da u ugodnom ambijentu i dobroj atmosferi s našim prijateljima iz drugih klubova prođemo zajedničke teme, razgovaramo o projektima i razmijenimo iskustva. Organizatoru druženja RC Osijek zahvaljujemo na pozivu, a Upravi NK Osijek na čestitamo na izvrsno organiziranom prijemu Rotarijanaca i želimo im puno uspjeha u realizaciji projekta.