Primopredaja klupskih dužnosti

25. lipnja 2021.

U ugodnom i opuštenom druženju, održana je primopredaja klupskih dužnosti RC J. J. Strossmayer uz drage nam goste prijatelje i prijateljice iz RC Osijek,  RC Vinkovci, IW klub Osijek i Rotaracta.

Nakon kratkog govora dosadašnjeg predsjednika Velimira Slovačeka koji nas je kroz ovu neuobičajenu godinu itekako dobro vodio i ostvario naoko neostvarive ideje (53za53nju; End Polio Family Run Osijek 2020.; Put izvrsnosti),  nova je predsjednica Josipa Papić Mitrović preuzevši dužnosti i predsjednički lanac, zahvalila bivšem predsjedniku te mu za doprinos radu kluba i služenju zajednici u protekloj godini, uručila Paul Harris nagradu! Osim već navedenih, na druženju nam se pridružio i Primus asistent guvernerke, Goran Matoš – čestitamo!

Novoj/staroj upravi kluba za RG ’21. / ’22. želimo još uspješniju i bolju godinu: Josipa Papić Mitrović, Marko Martinović, Nikolina Karpati, Matija Cicvarić i Aleksandar Erceg.

Hvala svima na prekrasnom druženju!