Nova Rotary godina 2019 – 2020

3. rujna 2019.

Novu rotarijansku godinu 2019/2010, Rotary klub Josip Juraj Strossmayer radno je započeo na novoj adresi u Hotelu Tvrđa, gdje će se redoviti sastanci kluba i dalje održavati svakog utorka od 20.00 sati.

Klub će ovu rotarijansku godinu voditi predsjednik Milan Puvača i Uprava (dopredsjednik: Vjeran Blažek, predsjednik elect: Velimir Slovaček, tajnik: Predrag Dotlić, Rizničar: Aleksandar Erceg te posljednji predsjednik: Hrvoje Merki).

Nakon ljetne stanke klubu su se u rujnu pridružili novi članovi, Dora Zobundžija i Mario Deklman koji će svojim iskustvom iz Rotaracta zasigurno doprinijeti uspješnijoj provedbi projekata služenja.

Uz tradicionalnu dodjelu stipendija izvrsnim učenicima glazbene škole Franje Kuhača te nastavak projekata Robocode i Otvori ormar otvori srce, članovi kluba odlučili su nastaviti s projektom ozelenjavanja grada te će uz već zasađeni drvored u Ulici kneza Trpimira povodom obilježavanja desetogodišnjice kluba svake godine zasaditi novo drvo. Također, već se užurbano radi i na pripremi novog rotarijanskog druženja krajem listopada pod nazivom Vino & Tenis – Wine open 2019. te pozivaju sve prijatelje da im se pridruže 26. listopada na tenis terenima kluba Olimpija. Više detalja uskoro!