Izlet učenika na razmjeni

24. listopada 2017.

Protekli vikend 20. – 23. 10. 2017. imali smo čast organizirati i ugostiti naše drage mlade goste – Učenike na dugoročnoj razmjeni iz Amerike, Kanade, Francuske te provesti ugodno vrijeme s njima.

Povodom obilježavanja 87. obljetnice zajedničkog Chartera naših klubova družili smo se i s prijateljima iz Rotary klubova Novi Sad, Subotica, Sombor i Osijek. Od Muzeja likovnih umjetnosti, Europskom avenijom do Tvrđe kroz parkove, Promenadom do Kompe i na kraju do Pejačevićeva zdenca, učenici na razmjeni mogli su vidjeti Osijek u svoj njegovoj raskoši – danju i noću. Prekrasni trenuci zajedničkog opuštanja uz naše prijatelje Ivanu, Eru, Jasenku, Marka, Vjerana i Valeriju i njihove najmlađe i našeg rotaractovca Josipa priveli smo kraju oko 17 sati. Druženje se nastavilo u Vinkovcima uz roštiljanje i dobru zabavu.