Božićni travmaj i Udruga Dar

27. studenoga 2019.

Slično kao prošlih godina i ovogodišnje blagdansko razdoblje pokušali smo uveseliti onima kojima je to najpotrebnije – štićenicima Udruge obitelji djece s autizmom “Dar”. 27. studenog 2019, organizirali smo vožnju božićnim tramvajem s vilenjacima, bakom Mraz i, naravno, najvećom atrakcijom Djedom Mrazom.

Pjesmi, plesu i veselju nije bilo kraja, a nama najveći poklon upravo su zahvalna lica djevojčica i dječaka koji su doživjeli ovaj poseban ugođaj. Rotary klub Osijek J. J. Strossmayer ovom akcijom nastavlja dugogodišnju uspješnu suradnju s Udrugom.

Sigurni smo kako će ovakvih akcija biti i više, jer sjaj sreće u dječjim očima neprocjenjiva je vrijednost koju svaki član kluba na taj način može osjetiti.