Neka bljesnu žbice – vrati djetetu osmijeh na lice

25. travnja 2022.

Rotary klub Osijek J. J. Strossmayer proveo je odličnu nedjelju u SOS Dječjem selu Ladimirevci.

Donirali smo veliki broj bicikala, rola i romobila.

Djeca su sudjelovala u školi sigurne vožnje, a najuspješnije sudionike smo nagradili. Tim povodom ravnatelj DJ sela Zoran Relić uručio nam je zahvalnicu koju je u ime kluba primila predsjednica Josipa Papić Mitrović i voditelj projekta Velimir Slovaček.

Hvala svima koji su sudjelovali a posebno hvala članovima građanske inicijative “Veliki za Male”, osječkim humanitarcima Igor Toman – Svilenom i Ivica Lenard – Milenom, Tibor Vidakovic, motociklisticama i motociklistima iz Osijeka i okolice (ŽMK Legice Osijek, MK Osijek, Moto Klub AS, MK Veterani Slavonije i Baranje, Policijski Moto klub Osijek, MK “MY WAY” Osijek, MK Pannonians) te biciklistima iz udruge Weekend Warriors na odličnoj ideji i akciji koju već godinama uspješno provode.

Zadovoljstvo nam je bilo biti dio te priče.

NEKA BLJESNU ŽBICE – VRATI DJETETU OSMIJEH NA LICE