Primopredaja dužnosti

21. lipnja 2017.

U petak, 16. lipnja, u restoranu Slavonska Kuća u Osijeku održana je primopredaja klupskih dužnosti Rotary kluba Osijek Josip Juraj Strossmayer na kojoj se okupio i velik broj posjetitelja i gostiju iz RC Osijek, RC Vinkovci, InnerWheel club Osijek, te Rotaract kluba Osijek.

Nakon pozdravnog govora i izvješća o radu kluba – dosadašnji predsjednik David Krmpotić, kojem zahvaljujemo na iznimno uspješnom vođenju kluba, s ponosom je prijatelju Marku Martinoviću uručio nagradu Paul Harris, za poseban doprinos radu kluba te za pokretanje i vođenje projekta Robocode, koji je zaslužan što će u 10 osječkih osnovnih škola biti uvedena robotika.

U rotarijanskoj godini 2107./2018. po drugi puta je izabrana predsjednica kluba – ovaj put je to Jasenka Crnković.

Ostale dužnosti preuzeli su (ili ostali na istima):
Vjeran Blažek, podpredsjednik
Hrvoje Merki, predsjednik elect
Matija Cicvarić, tajnik
Aleksandar Erceg, rizničar
Ivana Bugarin Radovančević, klub majstor

Rotarijanci su nakon službenog dijela programa ostatak večeri uživali u druženju, finoj slavonskoj večeri, svirki, pjesmi i tamburama do ranih jutarnjih sati.

Svima želimo puno uspjeha u radu!